Bosch Starlock AIZ32APB klinge til GOP PMF multicutter
Prismatch
  •  Stykpris ved  1 stk., 79,00DKK(inkl. moms)
    63,20 ekskl. moms
Lev.  Ukendt hverdag(e)
Ikke på lager
Send mail når varen kommer på lager igen
  • Beskrivelse
  • Information
  • Specifikationer
  • Andet
  • Anmeldelser
Bosch 2608661644 Starlock klinge til GOP PMF multicutter AIZ 32 APB 32 mm BIM segmentsavklinge til træ og metal.
Perfekt til:
- Dybe dyksnit i træ, abrasive træmaterialer, kunststoffer
- Skæring af jernfrie rør og profiler i små mål
- Skæring af ikke-hærdede søm, skruer og stålprofiler i små mål
Klingen passer til:
Bosch: GOP 12V-28, GOP 18V-28, GOP 30-28, GOP 40-30, GOP 55-36, GOP 10.8 V-Li, PMF 220 CE, PMF 250 CES, PMF 350 CES
Andre: Makita, Hitachi, Metabo, Milwaukee, AEG, Einhell, Ryobi, Skil, Bosch GOP/PMF med OIS
Varenummer: 2 608 661 644
Kunder købte også
  • Prisgaranti
    Bosch Starlock AII65APB klinge til GOP PMF multicutter
    • [[CustomFieldLabel1]]
    • [[CustomFieldLabel2]]
    • [[CustomFieldLabel3]]
    • [[CustomFieldLabel4]]
    • [[CustomFieldLabel5]]
    • [[CustomFieldLabel6]]
    • [[CustomFieldLabel7]]
    • [[CustomFieldLabel8]]
    • [[CustomFieldLabel9]]
    • [[CustomFieldLabel10]]
    Bosch 2308661781 Starlock klinge til GOP PMF multicutter AII 65 APB 65 mm BIM segmentsavklinge til træ og metal.
    Perfekt til:
    - Skæring af træ med søm
    - Afkortning af dørkarm på gulvet
    - Dyksavning i laminerede plader
    Klingen passer til:
    Lev. Ukendt hverdag(e)
  • Prisgaranti
    Bosch Starlock AII65BSPB klinge til GOP PMF multicutter
    • [[CustomFieldLabel1]]
    • [[CustomFieldLabel2]]
    • [[CustomFieldLabel3]]
    • [[CustomFieldLabel4]]
    • [[CustomFieldLabel5]]
    • [[CustomFieldLabel6]]
    • [[CustomFieldLabel7]]
    • [[CustomFieldLabel8]]
    • [[CustomFieldLabel9]]
    • [[CustomFieldLabel10]]
    Bosch 2608662017 Starlock klinge til GOP PMF multicutter AII 65 BSPB 65 mm BIM segmentsavklinge til hårdt træ.
    - Dyksavning i laminerede plader eller hårdt træ
    - Skæring af udsparinger i møbelelementer
    - Planafkortning af byggetrædele